Bratislava Vrakunská cesta 2
Kontakt 0915 107 418
Klasická masáž

Klasická masáž, vo svete známa tiež ako švédska masáž, je v západnej kultúre najrozšírenejšou masážnou technikou. Masírovanie v rôznych podobách má ale veľmi dlhú tradíciu naprieč celým svetom, čím sa radí medzi jednu z najstarších foriem terapií.

Pri tomto druhu masáže sa prostredníctvom rúk a masážneho oleja postupne pritláča na stále hlbšie svalové tkanivá – všetko v súlade so stanoveným poradím hmatov, pričom môže ísť o masáž celého tela alebo iba čiastkovú. Dostredivý smer masírovania (t.j. smerom k srdcu) pritom pomáha odplavovať metabolický odpad z končatín a zvyšuje prekrvenie.

Viaceré štúdie potvrdili priaznivý vplyv masáže na ľudský organizmus, vrátane stuhnutých a bolavých svalov, znižovania krvého tlaku, posilnenia funkcií imunitného systému, či zmierňovania bolestí pri syndróme karpálneho tunela alebo fibromyalgii.

Celý proces masáže je zameraný ale nielen na uvoľnenie fyzické, ale aj psychické, pretože vedie k znižovaniu hladiny kortizolu a produkcii serotonínu. Tým pozitívne vplýva na jedincov pociťujúcich úzkosť, depresiu a stres.

Vzhľadom na individuálne potreby je túto masáž možné vykonávať intenzívnejšie a v rýchlejšom tempe, s cielom svaly stimulovať (športová masáž) alebo viac s dôrazom na uvoľnenie (relaxačná masáž).

PLAN

Number

minutes

Price

Price for 1 minute

Your text

Kráľovská

relaxačná masáž

120

minút

57 €

Masáž celého tela na klasický spôsob.

Vhodné pre pôžitkárov.

Tonizačná

športová masáž

90

minút

47 €

Dynamickejšia masáž celého tela.

Štandard

klasická masáž

tela

60

minút

37 €

Masáž celého tela na klasický spôsob.

Základná

masáž chrbta a šije

30

minút

27 €

Najobľúbenejší typ čiastkovej masáže.